58- کند و کاوهای شرجی

- شنیده بود که شوهرش آدم تیزبینی است به همین خاطر مرتب به خودش فلفل می‌زد.

- نتیجه یک تحقیق حاکی از آ است که سکة‌ قلب – سکتة‌ قلب می‌آورد.

- آرزومندم که شما هیچوقت تاج سلامتی را بر سر مردم سالم نبینید. زیرا فقط بیماران موفق به دیدن تاج سلامتی بر سر مردم سالم می شوند.

- اگر جراحی را دیدید که در بخش CCU بیمارستان بستری شـده است بـدانید که او سنگ کیسة صفرای بیماران را محکم به سینه زده است.

- یک جراح جوان در اولین آشنایی با دختر مورد علاقه‌اش خود را اینطور معرفی کرد. شما شانس آن را دارید که رایگان و بدون نوبت آپاندیستان را عمل کنید.

- یک پزشک کلکسیونر اعتقاد داشت که سنگ‌های کیسه صفرا جزء گرانبهاترین سنگ‌های قیمتی هستند. او اعلام داشت با بیرون آوردن چندتایی از این سنگ‌ها موفق شده است گرانترین سنگ‌های قیمتی را خریداری کند.

- بعضی از شخصیت‌های 50 سال پیش دنیا اگر چه خیلی بزرگ و پر ادعا بودند اما اکنون مثل دایناسورها منقرض شده‌اند.

- رابطه سنج زندگی بعضی از آدم‌ها در مدار دماسنج زندگی‌شان قرار گرفته است یا سرد سرد یا گرم گرم هیچ تعادل و حد وسطی وجود ندارد یا صفر صفر یا صد صد.

- زن و شوهرهای ناموفق اولیــن گــام‌های شکست را وقتی بر مــی‌دارند که مثـل دانش‌آموزان متقلب به زندگی بغل دستیشان نگاه می‌کند.

- افزایش قیمت بعضی از مواد مثل افزایش قیمت شیر و ماست می‌ماند هر چه ماست مالی‌اش کنی بالاتر می‌رود.

احمد زندوکیل کرمانی                                                                             

/ 6 نظر / 5 بازدید
دانشجوی گل

[گل]

صبا

خوب بود

بچه +

خوب بود

بچه جون

[ناراحت]

دیرآشنا

شما که میدونی سکه قلب سکته به همراه داره حواست باشه این سکه رو جلوی قلب هر کسی نیاندازی چون همه به این سکه پاسخ نمیدن در نتیجه باعث سکته شما میشن.

حسن

[لبخند]